A780MS277M1VLAS022 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 2 299
Arkusz danych
270 µF 35 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 22mOhm 4000h przy 125°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
A780 Series Hybrid Aluminum Polymer Capacitors | Datasheet Preview
A780MS277M1VLAS022
Numer produktu DigiKey
399-A780MS277M1VLAS022TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
A780MS277M1VLAS022
Opis
CAP ALUM HYB 270UF 20% 35V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
A780MS277M1VLAS022 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Producent
KEMET
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Seria
Zastosowania
Motoryzacja
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
840 mA @ 100 Hz
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
2.1 A @ 100 kHz
Typ
Hybrydowy
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Pojemność
270 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,500" (12,70mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,406" x 0,406" (10,30mm x 10,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
35 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
22mOhm
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - SMD
Trwałość przy temperaturze
4000h przy 125°C