A780MS277M1VLAV022
Numer produktu DigiKey
399-A780MS277M1VLAV022TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-A780MS277M1VLAV022CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-A780MS277M1VLAV022DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
A780MS277M1VLAV022
Opis
CAP ALUM HYB 270UF 20% 35V SMD
Szczegółowy opis
270 µF 35 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 22mOhm 4000h przy 125°C
Modele EDA/CAD
A780MS277M1VLAV022 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Digi-Reel®
Funkcje
Antywibracyjne
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
840 mA @ 100 Hz
2.1 A @ 100 kHz
Pojemność
270 µF
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,520" (13,20mm)
Napięcie - znamionowe
35 V
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,425" x 0,406" (10,80mm x 10,30mm) (dł. x szer.)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
22mOhm
Trwałość przy temperaturze
4000h przy 125°C