A780MS107M1JLAS030
Numer produktu DigiKey
399-A780MS107M1JLAS030TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-A780MS107M1JLAS030CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-A780MS107M1JLAS030DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
A780MS107M1JLAS030
Opis
CAP ALUM HYB 100UF 20% 63V SMD
Szczegółowy opis
100 µF 63 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 30mOhm 4000h przy 125°C
Modele EDA/CAD
A780MS107M1JLAS030 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
396 mA @ 100 Hz
1.8 A @ 100 kHz
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Pojemność
100 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,500" (12,70mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,406" x 0,406" (10,30mm x 10,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
63 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
30mOhm
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - SMD
Trwałość przy temperaturze
4000h przy 125°C