A768MS107M1JLAE027
Numer produktu DigiKey
399-A768MS107M1JLAE027TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-A768MS107M1JLAE027CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-A768MS107M1JLAE027DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
A768MS107M1JLAE027
Opis
CAP ALUM POLY 100UF 20% 63V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µF 63 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 27mOhm 2000h przy 125°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
A768MS107M1JLAE027 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Producent
KEMET
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
100 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
2 A @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Typ
Polimer
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,500" (12,70mm)
Pojemność
100 µF
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,406" x 0,406" (10,30mm x 10,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - znamionowe
63 V
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - SMD
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
27mOhm
Bazowy numer produktu
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C