A780KS566M1JLAV040 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
56 µF 63 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 40mOhm 4000h przy 125°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
A780KS566M1JLAV040
Numer produktu DigiKey
399-A780KS566M1JLAV040TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-A780KS566M1JLAV040CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-A780KS566M1JLAV040DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
A780KS566M1JLAV040
Opis
CAP ALUM HYBRID 56UF 20% 63V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Producent
KEMET
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Seria
Zastosowania
Motoryzacja
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Funkcje
Antywibracyjne
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
308 mA @ 100 Hz
Typ
Hybrydowy
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
1.4 A @ 100 kHz
Pojemność
56 µF
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,492" (12,50mm)
Napięcie - znamionowe
63 V
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,327" x 0,327" (8,30mm x 8,30mm) (dł. x szer.)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
40mOhm
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Trwałość przy temperaturze
4000h przy 125°C