A780KS566M1JLAS040 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
56 µF 63 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 40mOhm 4000h przy 125°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
A780KS566M1JLAS040
Numer produktu DigiKey
399-A780KS566M1JLAS040TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-A780KS566M1JLAS040CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-A780KS566M1JLAS040DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
A780KS566M1JLAS040
Opis
CAP ALUM HYBRID 56UF 20% 63V SMD
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
A780KS566M1JLAS040 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
308 mA @ 100 Hz
1.4 A @ 100 kHz
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Pojemność
56 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,492" (12,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,327" x 0,327" (8,30mm x 8,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
63 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
40mOhm
Trwałość przy temperaturze
4000h przy 125°C