A780KS107M1HLAS031
Numer produktu DigiKey
399-A780KS107M1HLAS031TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-A780KS107M1HLAS031CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-A780KS107M1HLAS031DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
A780KS107M1HLAS031
Opis
CAP ALUM HYB 100UF 20% 50V SMD
Szczegółowy opis
100 µF 50 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 31mOhm 4000h przy 125°C
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
352 mA @ 100 Hz
1.6 A @ 100 kHz
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Pojemność
100 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,492" (12,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,327" x 0,327" (8,30mm x 8,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
50 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
31mOhm
Trwałość przy temperaturze
4000h przy 125°C