A768KS107M1HLAE030
Numer produktu DigiKey
399-A768KS107M1HLAE030TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-A768KS107M1HLAE030CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-A768KS107M1HLAE030DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
A768KS107M1HLAE030
Opis
CAP ALUM POLY 100UF 20% 50V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µF 50 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 30mOhm 2000h przy 125°C
Modele EDA/CAD
A768KS107M1HLAE030 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
95 mA @ 120 Hz
1.9 A @ 100 kHz
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,492" (12,50mm)
Pojemność
100 µF
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,327" x 0,327" (8,30mm x 8,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
50 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
30mOhm
Bazowy numer produktu
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C