A780EB476M1VLAS070
Numer produktu DigiKey
399-A780EB476M1VLAS070TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-A780EB476M1VLAS070CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-A780EB476M1VLAS070DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
A780EB476M1VLAS070
Opis
CAP ALUM HYBRID 47UF 20% 35V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 µF 35 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 70mOhm 4000h przy 125°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
A780EB476M1VLAS070 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Producent
KEMET
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Seria
Zastosowania
Motoryzacja
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
352 mA @ 100 Hz
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
880 mA @ 100 kHz
Typ
Hybrydowy
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Pojemność
47 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,236" (6,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,260" x 0,260" (6,60mm x 6,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
35 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
70mOhm
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - SMD
Trwałość przy temperaturze
4000h przy 125°C