SMF28A-T13
Numer produktu DigiKey
18-SMF28A-T13TR-ND - Taśma i szpula (TR)
18-SMF28A-T13CT-ND - Taśma cięta (CT)
18-SMF28A-T13DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMF28A-T13
Opis
TVS DIODE 28VWM 45.4VC SOD123F
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
45,4V Zacisk 4,4A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SOD-123F
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
4,4A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
200W
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Obudowa / skrzynia
SOD-123F
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
28V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
31,1V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
45,4V