A769KS826M1HLAS013
Numer produktu DigiKey
399-A769KS826M1HLAS013TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-A769KS826M1HLAS013CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-A769KS826M1HLAS013DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
A769KS826M1HLAS013
Opis
CAP ALUM POLY 82UF 20% 50V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
82 µF 50 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 13mOhm 2000h przy 125°C
Modele EDA/CAD
A769KS826M1HLAS013 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Producent
KEMET
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Seria
Zastosowania
Motoryzacja
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
128.25 mA @ 120 Hz
2.565 A @ 100 kHz
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Pojemność
82 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,492" (12,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,327" x 0,327" (8,30mm x 8,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
50 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
13mOhm
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C