T521X226M050ATE050
Numer produktu DigiKey
399-T521X226M050ATE050TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-T521X226M050ATE050CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-T521X226M050ATE050DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T521X226M050ATE050
Opis
CAP TANT POLY 22UF 50V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
36 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 50 V 2917 (7343 metryczne) 50mOhm przy 100kHz
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T521X226M050ATE050 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Producent
KEMET
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
22 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
X
Napięcie - znamionowe
50 V
Funkcje
Przeznaczenie ogólne
Typ
Odlewane
Bazowy numer produktu
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50mOhm przy 100kHz