A768KE336M1HLAE042
Numer produktu DigiKey
399-A768KE336M1HLAE042TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-A768KE336M1HLAE042CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-A768KE336M1HLAE042DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
A768KE336M1HLAE042
Opis
CAP ALUM POLY 33UF 20% 50V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33 µF 50 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 42mOhm 2000h przy 125°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
A768KE336M1HLAE042 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Producent
KEMET
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
65 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
1.3 A @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Typ
Polimer
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,276" (7,00mm)
Pojemność
33 µF
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,327" x 0,327" (8,30mm x 8,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - znamionowe
50 V
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - SMD
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
42mOhm
Bazowy numer produktu
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C