A766EB127M1ALAE027
Numer produktu DigiKey
399-A766EB127M1ALAE027TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-A766EB127M1ALAE027CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-A766EB127M1ALAE027DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
A766EB127M1ALAE027
Opis
CAP ALUM POLY 120UF 20% 10V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
120 µF 10 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 27mOhm 5000h przy 105°C
Modele EDA/CAD
A766EB127M1ALAE027 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
116 mA @ 120 Hz
2.32 A @ 100 kHz
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,236" (6,00mm)
Pojemność
120 µF
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,260" x 0,260" (6,60mm x 6,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
10 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
27mOhm
Bazowy numer produktu
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 105°C