PCS1A121MCL1GS
Numer produktu DigiKey
493-3976-2-ND - Taśma i szpula (TR)
493-3976-1-ND - Taśma cięta (CT)
493-3976-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PCS1A121MCL1GS
Opis
CAP ALUM POLY 120UF 20% 10V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
120 µF 10 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 27mOhm 5000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PCS1A121MCL1GS Modele
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 105°C
Producent
Nichicon
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
2.3 A @ 100 kHz
Typ
Polimer
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Pojemność
120 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,236" (6,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,260" x 0,260" (6,60mm x 6,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
10 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
27mOhm