A750MW228M1CAAE010
Numer produktu DigiKey
399-A750MW228M1CAAE010-ND
Producent
Numer produktu producenta
A750MW228M1CAAE010
Opis
CAP ALUM POLY 2200UF 20% 16V TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2200 µF 16 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka 10mOhm 2000h przy 105°C
Modele EDA/CAD
A750MW228M1CAAE010 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
350 mA @ 120 Hz
7 A @ 100 kHz
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Pojemność
2200 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,709" (18,00mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
16 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
10mOhm
Bazowy numer produktu
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C