APSC6R3ELL222MJB5T
Numer produktu DigiKey
565-4198-ND
Producent
Numer produktu producenta
APSC6R3ELL222MJB5T
Opis
CAP ALUM POLY 2200UF 20% 6.3V TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2200 µF 6.3 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka 2000h przy 105°C
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
5.56 A @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Pojemność
2200 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,512" (13,00mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
6.3 V