20ALGR5470AASK jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 5
Arkusz danych
47 µF Kondensatory warstwowe 640V 1400V (1,4kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe, puszka
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
20ALGR5470AASK
Numer produktu DigiKey
399-20ALGR5470AASK-ND
Producent
Numer produktu producenta
20ALGR5470AASK
Opis
CAP FILM 47UF 10% 1.4KVDC RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-25°C - 70°C
Prod.
Typ mocowania
Korpus, montaż na elemencie gwintowanym
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
Śr. 2,559" (65,00mm)
Status części
Nieaktualne
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
9,803" (249,00mm)
Pojemność
Zakończenie
Gwintowane, męskie
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
1,102" (28,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
640V
Zastosowania
Korekcja współczynnika mocy (PFC); komutacja; EMI, tłumienie interferencji radiowych
Napięcie znamionowe - prąd stały
1400V (1,4kV)
Funkcje
Długa żywotność
Materiał dielektryczny
Bazowy numer produktu
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1.9 mOhms
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Zamienniki (1)
Numer katalogowyProducent Ilość dostępnaNumer produktu DigiKey Cena jednostkowa Rodzaj zamiennika
C44PRGR5470RASKKEMET5399-C44PRGR5470RASK-ND321,84000 złOdpowiednik parametryczny
Przestarzałe
Zapasy z platformy handlowej: 4 wyświetl teraz
Ten produkt nie jest już produkowany. Wyświetl Zamienniki.
Other Suppliers on DigiKey
4W magazynie