C44PRGR5470RASK
Numer produktu DigiKey
399-C44PRGR5470RASK-ND
Producent
Numer produktu producenta
C44PRGR5470RASK
Opis
CAP FILM 47UF 10% 1.4KVDC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 µF Kondensatory warstwowe 640V 1400V (1,4kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe, puszka
Modele EDA/CAD
C44PRGR5470RASK Modele
Temperatura robocza
-25°C - 70°C
Prod.
Typ mocowania
Korpus, montaż na elemencie gwintowanym
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
Śr. 2,559" (65,00mm)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
9,803" (249,00mm)
Pojemność
Zakończenie
Gwintowane, męskie
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
1,102" (28,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
640V
Zastosowania
Korekcja współczynnika mocy (PFC); komutacja; EMI, tłumienie interferencji radiowych
Napięcie znamionowe - prąd stały
1400V (1,4kV)