1575AT54A0010001E
Numer produktu DigiKey
712-1575AT54A0010001ETR-ND - Taśma i szpula (TR)
712-1575AT54A0010001ECT-ND - Taśma cięta (CT)
712-1575AT54A0010001EDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
1575AT54A0010001E
Opis
RF ANT 1.575GHZ/1.602GHZ CHIP
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1,575GHz, 1,602GHz GLONASS, GPS Mikroukład Anteny RF 1,575GHz - 1,605GHz 1,3dBi Lutowany Montaż powierzchniowy
Kategoria
Liczba pasków
2
Producent
Johanson Technology Inc.
Straty odbiciowe
-9,5dB
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Wzmocnienie
1,3dBi
Status części
Aktywny
Moc - maks.
2 W
Standard/grupa RF
Nawigacja
Zakończenie
Lutowany
Grupa częstotliwości
UHF (1GHz - 2GHz)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
1,575GHz, 1,602GHz
Wysokość (maks.)
0,126" (3,20mm)
Zakres częstotliwości
1,575GHz - 1,605GHz