2450FM07B0037001T
Numer produktu DigiKey
712-2450FM07B0037001TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
712-2450FM07B0037001TCT-ND - Taśma cięta (CT)
712-2450FM07B0037001TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
2450FM07B0037001T
Opis
RF FILTER LOW PASS 2.45GHZ 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Środek 2,45GHz Częstotliwość Dolnoprzepustowe Filtry RF (Częstotliwość radiowa) 100MHz szerokość pasma 0,8dB 0402 (1005 metryczne), 4 podkładki PC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
2450FM07B0037001T Modele
Kategoria
Typ filtra
Dolnoprzepustowe
Producent
Johanson Technology Inc.
Tłumienność
0,8dB
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne), 4 podkładki PC
Częstotliwość
Środek 2,45GHz
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Szerokość pasma
100MHz
Wysokość (maks.)
0,016" (0,40mm)