0433AT62A0020001U
Numer produktu DigiKey
712-0433AT62A0020001UTR-ND - Taśma i szpula (TR)
712-0433AT62A0020001UCT-ND - Taśma cięta (CT)
712-0433AT62A0020001UDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
0433AT62A0020001U
Opis
RF ANT 433MHZ CHIP SOLDER SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
433MHz Mikroukład Anteny RF 423MHz - 443MHz -4dBi Lutowany Montaż powierzchniowy
Kategoria
Liczba pasków
1
Producent
Johanson Technology Inc.
Straty odbiciowe
-8,5dB
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Wzmocnienie
-4dBi
Status części
Aktywny
Moc - maks.
2 W
Grupa częstotliwości
UHF (300MHz - 1GHz)
Zakończenie
Lutowany
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
433MHz
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Zakres częstotliwości
423MHz - 443MHz
Wysokość (maks.)
0,047" (1,20mm)