MX34R20HF4T
Numer produktu DigiKey
670-3113-ND
Producent
Numer produktu producenta
MX34R20HF4T
Opis
CONN HEADER SMD R/A 20POS 2.2MM
Szczegółowy opis
Listwa złącza Montaż powierzchniowy, kąt prosty 20 pozycja 0,087" (2,20mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MX34R20HF4T Modele
0,303" (7,70mm)
Wysokość izolacji
0,543" (13,80mm)
Funkcje
Gromadzenie lutowia
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd znamionowy (A)
3A