MX34R16HF4T
Numer produktu DigiKey
670-3096-ND
Producent
Numer produktu producenta
MX34R16HF4T
Opis
CONN HEADER SMD R/A 16POS 2.2MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Montaż powierzchniowy, kąt prosty 16 pozycja 0,087" (2,20mm)
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Typ mocowania
Zacisk blokujący
Seria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,303" (7,70mm)
Opakowanie
Taca
Wysokość izolacji
0,543" (13,80mm)
Status części
Aktywny
Typ kształt
Pătrat
Typ złącza
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Cyna
Typ styku
Wtyk męski
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał styku
Stop miedzi
Liczba pozycji
Materiał izolacji
Polisiarczek fenylenu (PPS), szklane wypełnienie
Liczba rzędów
2
Funkcje
Montaż nasadowy, zatrzymanie lutu
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Kolor izolacji
Czarne
Styl
Prąd znamionowy (A)
3A