IL-WX-20SB-VF-B-E1000E
Numer produktu DigiKey
670-IL-WX-20SB-VF-B-E1000ETR-ND - Taśma i szpula (TR)
670-IL-WX-20SB-VF-B-E1000ECT-ND - Taśma cięta (CT)
670-IL-WX-20SB-VF-B-E1000EDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
IL-WX-20SB-VF-B-E1000E
Opis
CONN RCPT 20POS 0.031 TIN SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 Pozycja Gniazdo Złącze 0,031" (0,80mm) Montaż powierzchniowy Cyna
Kategoria
Typ mocowania
Przeciwsobne
Prod.
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Seria
Kolor izolacji
Czarne
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Wysokość izolacji
0,128" (3,25mm)
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Typ złącza
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Typ styku
Widlasty
Wysokości stosu z matami
4,5mm
Styl
Przewód na płytkę
Funkcje
Prowadnica płytki, zatrzymanie lutu
Liczba pozycji
Prąd znamionowy (A)
0,5A
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał izolacji
Polisiarczek fenylenu (PPS), szklane wypełnienie
Liczba rzędów
2
Typ kształt
Pătrat
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
0,059" (1,50mm)