IL-WX-20PB-HF-HD-S-B-E1000E
IL-WX-20PB-HF-HD-S-B-E1000E
Numer produktu DigiKey
670-IL-WX-20PB-HF-HD-S-B-E1000ETR-ND - Taśma i szpula (TR)
670-IL-WX-20PB-HF-HD-S-B-E1000ECT-ND - Taśma cięta (CT)
670-IL-WX-20PB-HF-HD-S-B-E1000EDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
IL-WX-20PB-HF-HD-S-B-E1000E
Opis
CONN HEADER SMD R/A 20POS 0.8MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Montaż powierzchniowy, kąt prosty 20 pozycja 0,031" (0,80mm)
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Typ mocowania
Przeciwsobne
Seria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,071" (1,80mm)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Wysokość izolacji
0,185" (4,70mm)
Status części
Aktywny
Typ kształt
Pătrat
Typ złącza
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Cyna
Typ styku
Wtyk męski
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał styku
Stop miedzi
Liczba pozycji
Materiał izolacji
Polisiarczek fenylenu (PPS), szklane wypełnienie
Liczba rzędów
2
Funkcje
Prowadnica płytki, zatrzymanie lutu
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Kolor izolacji
Czarne
Styl
Prąd znamionowy (A)
0,5A na styk