DX07W024JA2R1000
Numer produktu DigiKey
670-3102-2-ND - Taśma i szpula (TR)
670-3102-1-ND - Taśma cięta (CT)
670-3102-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DX07W024JA2R1000
Opis
CONN RCPT USB3.1 TYPEC 24POS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
USB-C (USB TYPE-C) USB 2.0 Gniazdo Złącze 24 -pozycyjne Montaż powierzchniowy, kąt prosty
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DX07W024JA2R1000 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Stopień ochrony
IPX8 - wodoodporność
Temperatura robocza
-30°C - 80°C
Prąd znamionowy (A)
0,25A, 1,25A, 5A, 6,25A
Napięcie - znamionowe
48V