DX07W024JA1R1000_View2
DX07W024JA1R1000
DX07W024JA1R1000
DX07W024JA1R1000
Numer produktu DigiKey
670-3100-2-ND - Taśma i szpula (TR)
670-3100-1-ND - Taśma cięta (CT)
670-3100-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DX07W024JA1R1000
Opis
CONN RCPT USB3.1 TYPEC 24POS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Modele EDA/CAD
DX07W024JA1R1000 Modele
Kategoria
Funkcje
Prowadnica płytki
Producent
JAE Electronics
Stopień ochrony
IPX8 - wodoodporność
Seria
Temperatura robocza
-30°C - 80°C
Prąd znamionowy (A)
0,25A, 1,25A, 5A, 6,25A
Typ złącza
USB-C (USB TYPE-C)
Napięcie - znamionowe
48V