IXTY48P05T
Numer produktu DigiKey
238-IXTY48P05T-ND
Producent
Numer produktu producenta
IXTY48P05T
Opis
MOSFET P-CH 50V 48A TO252
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał P 50 V 48A (Tc) 150W (Tc) Montaż powierzchniowy TO-252AA
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4,5V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
53 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±15V
3660 pF @ 25 V
Straty mocy (maks.)
150W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
50 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-252AA
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
30mOhm przy 24A, 10V