IXTP110N055P jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Texas Instruments
W magazynie: 3 049
Arkusz danych
Similar
Diodes Incorporated
W magazynie: 2 116
Arkusz danych
onsemi
Infineon Technologies
onsemi
W magazynie: 432
STMicroelectronics
Kanał N 55 V 110A (Tc) 390W (Tc) Otwór przelotowy TO-220-3
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
IXTP110N055P
Numer produktu DigiKey
IXTP110N055P-ND
Producent
Numer produktu producenta
IXTP110N055P
Opis
MOSFET N-CH 55V 110A TO220AB
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
5,5V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
76 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
Opakowanie
Rurka
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
2210 pF @ 25 V
Status części
Nieaktualne
Straty mocy (maks.)
390W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
55 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220-3
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
13,5mOhm przy 500mA, 10V