IXTN600N04T2
Numer produktu DigiKey
238-IXTN600N04T2-ND
Producent
Numer produktu producenta
IXTN600N04T2
Opis
MOSFET N-CH 40V 600A SOT227B
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 40 V 600A (Tc) 940W (Tc) Montaż na podstawie montażowej SOT-227B
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
3,5V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
590 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
40000 pF @ 25 V
Straty mocy (maks.)
940W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie dren-źródło (Vdss)
40 V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-227B
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
1,05mOhm przy 100A, 10V