VS-FC420SA10
Numer produktu DigiKey
VS-FC420SA10GI-ND
Producent
Numer produktu producenta
VS-FC420SA10
Opis
MOSFET N-CH 100V 435A SOT227
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 100 V 435A (Tc) 652W (Tc) Montaż na podstawie montażowej SOT-227
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
3,8V przy 750µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
375 nC @ 10 V
Opakowanie
Rurka
Vgs (maks.)
±20V
Status części
Aktywny
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
17300 pF @ 25 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
652W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
100 V
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-227
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
2,15mOhm przy 200A, 10V