MKJ3B7F12-37SN
Numer produktu DigiKey
1003-1473-ND
Producent
Numer produktu producenta
MKJ3B7F12-37SN
Opis
CONN RCPT FMALE 37POS GOLD CRIMP
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
37 Pozycyjne złącze cylindryczne Gniazdo, gniazda żeńskie Zagniatanie
Kategoria
Orientacja
N (normalne)
Liczba pozycji
37
Ekranowanie
Rozmiar obudowy - wkładka
12-37
Prąd znamionowy (A)
5A
Typ mocowania
Montaż panelowy
Napięcie znamionowe
500V~
Charakterystyka mocowania
Do montażu panelowego - nakrętka z przodu
Temperatura robocza
-55°C - 150°C