MKJ3A6F12-37PN
Numer produktu DigiKey
1003-1389-ND
Producent
Numer produktu producenta
MKJ3A6F12-37PN
Opis
CONN PLUG MALE 37POS GOLD CRIMP
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
37 Pozycyjne złącze cylindryczne Wtyczka, wtyki męskie Zagniatanie
Kategoria
Materiał podstawowy
Metal
Prod.
Materiał obudowy
Stop aluminium
Seria
Wykończenie obudowy
Nikiel nakładany bezprądowo
Opakowanie
Zbiorcze
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Status części
Aktywny
Stopień ochrony
Odporność na wpływ środowiska
Typ złącza
Ekranowanie
Liczba pozycji
37
Prąd znamionowy (A)
5A
Rozmiar obudowy - wkładka
12-37
Napięcie znamionowe
500V~
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C