DL1-156RW-4B
DL1-156RW-4B
DL Series for Test and Measurement
DL1-156RW-4B
Numer produktu DigiKey
1003-1637-ND
Producent
Numer produktu producenta
DL1-156RW-4B
Opis
CONN RCPT 156POS PNL MNT
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
156 Złącze Gniazdo, styki obojnacze Montaż panelowy Czarne
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DL1-156RW-4B Modele
Kategoria
Typ mocowania
Montaż panelowy
Producent
ITT Cannon, LLC
Zakończenie
Koszulka do przewodów
Seria
Funkcje
Gniazdo poruszające wałek rozrządu, zerowy nacisk wstawiania (ZIF)
Opakowanie
Zbiorcze
Wykończenie styku
Złoto
Status części
Aktywny
Grubość wykończenia styku
50,0µin (1,27µm)
Typ złącza
Gniazdo, styki obojnacze
Kolor
Czarne
Liczba pozycji
156
Klasa palności materiału
UL94 V-1
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Raster
0,100" (2,54mm)