DL1-156PW4A
DL1-156PW4A
DL Series for Test and Measurement
DL1-156PW4A
Numer produktu DigiKey
1003-1635-ND
Producent
Numer produktu producenta
DL1-156PW4A
Opis
CONN PLUG 156POS PNL MNT
Standardowy czas realizacji przez producenta
54 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
156 Złącze Wtyczka, styki obojnacze Montaż panelowy Czarne
Kategoria
Typ mocowania
Montaż panelowy
Producent
ITT Cannon, LLC
Zakończenie
Koszulka do przewodów
Seria
Funkcje
Zerowa siła wkładania (ZIF)
Opakowanie
Zbiorcze
Wykończenie styku
Złoto
Status części
Aktywny
Grubość wykończenia styku
50,0µin (1,27µm)
Typ złącza
Wtyczka, styki obojnacze
Kolor
Czarne
Liczba pozycji
156
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Raster
0,100" (2,54mm)