LFXTAL011301
Numer produktu DigiKey
1923-LFXTAL011301TR-ND - Taśma i szpula (TR)
1923-LFXTAL011301CT-ND - Taśma cięta (CT)
1923-LFXTAL011301DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LFXTAL011301
Opis
CRYSTAL 8.0000MHZ 30PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8 MHz ±30ppm Kryształy 30pF 40 Ohms HC-49/US
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LFXTAL011301 Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
30pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
40 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-10°C - 60°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
8 MHz
Rozmiar / wymiar
0,445" x 0,185" (11,30mm x 4,70mm) (dł. x szer.)
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,177" (4,50mm)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm