Ilustracja dla LFOCXO081357B jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
LFOCXO081357B
Numer produktu DigiKey
1923-LFOCXO081357B-ND
Producent
Numer produktu producenta
LFOCXO081357B
Opis
XTAL OSC OCXO 10.0000MHZ HCMOS
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 MHz OCXO (GPSDO) HCMOS Oscylator 5V Moduł
Kategoria
Wyjście
HCMOS
Prod.
Napięcie - zasilania
5V
Seria
Temperatura robocza
-20°C - 75°C
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd - zasilania (maks.)
5mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
Moduł
Typ
Rozmiar / wymiar
2,362" x 2,362" (60,00mm x 60,00mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,532" (13,50mm)