S27KL0642GABHI033 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
W magazynie: 518
PSRAM (Pseudo SRAM) Pamięci IC 64Mbit HyperBus 200 MHz 35 ns 24-FBGA (6x8)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
S27KL0642GABHI033
Numer produktu DigiKey
448-S27KL0642GABHI033TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
S27KL0642GABHI033
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
S27KL0642GABHI033 Modele
Częstotliwość zegara
200 MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Napięcie - zasilania
2,7V - 3,6V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)