S27KL0642GABHB023 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Infineon Technologies
W magazynie: 518
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Infineon Technologies
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 0
PSRAM (Pseudo SRAM) Pamięci IC 64Mbit HyperBus 200 MHz 35 ns 24-FBGA (6x8)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
S27KL0642GABHB023
Numer produktu DigiKey
448-S27KL0642GABHB023TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
S27KL0642GABHB023
Opis
IC PSRAM 64MBIT HYPERBUS 24FBGA
Standardowy czas realizacji przez producenta
48 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
S27KL0642GABHB023 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Interfejs pamięci
HyperBus
Prod.
Częstotliwość zegara
200 MHz
Seria
Czas cyklu zapisu - słowo, strona
35ns
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Czas dostępu
35 ns
Status części
Aktywny
Napięcie - zasilania
2,7V - 3,6V
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (TA)