IRL100HS121
Numer produktu DigiKey
IRL100HS121TR-ND - Taśma i szpula (TR)
IRL100HS121CT-ND - Taśma cięta (CT)
IRL100HS121DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
IRL100HS121
Opis
MOSFET N-CH 100V 11A 6PQFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 100 V 11A (Tc) 11,5W (Tc) Montaż powierzchniowy 6-PQFN (2x2) (DFN2020)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
IRL100HS121 Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
2,3V przy 10µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
5.6 nC @ 4.5 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±20V
Status części
Aktywny
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
440 pF @ 50 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
11,5W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
100 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
6-PQFN (2x2) (DFN2020)
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
4,5V, 10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
42mOhm przy 6,7A, 10V