IRF100P218AKMA1
Numer produktu DigiKey
448-IRF100P218AKMA1-ND
Producent
Numer produktu producenta
IRF100P218AKMA1
Opis
MOSFET N-CH 100V 209A TO247AC
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 100 V 209A (Tc) 3,8W (Ta), 556W (Tc) Otwór przelotowy PG-TO247-3
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
IRF100P218AKMA1 Modele
Kategoria
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
1,28mOhm przy 100A, 10V
Prod.
Vgs(th) (maks.) przy Id
3,8V przy 278µA
Seria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
412 nC @ 10 V
Opakowanie
Rurka
Vgs (maks.)
±20V
Status części
Aktywny
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
24000 pF @ 50 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
3,8W (Ta), 556W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
100 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-TO247-3
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
6V, 10V