IPZ40N04S5L7R4ATMA1
Numer produktu DigiKey
IPZ40N04S5L7R4ATMA1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
IPZ40N04S5L7R4ATMA1CT-ND - Taśma cięta (CT)
IPZ40N04S5L7R4ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
IPZ40N04S5L7R4ATMA1
Opis
MOSFET N-CH 40V 40A 8TSDSON
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 40 V 40A (Tc) 34W (Tc) Montaż powierzchniowy PG-TSDSON-8
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
IPZ40N04S5L7R4ATMA1 Modele
Kategoria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
17 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (maks.)
±16V
Seria
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
920 pF @ 25 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Straty mocy (maks.)
34W (Tc)
Status części
Nie do nowych projektów
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Typ FET
Klasa
Motoryzacja
Technologia
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie dren-źródło (Vdss)
40 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-TSDSON-8
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
4,5V, 10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
7,4mOhm przy 20A, 10V
Bazowy numer produktu
Vgs(th) (maks.) przy Id
2V przy 10µA