DMTH4007LPSQ-13
Numer produktu DigiKey
DMTH4007LPSQ-13DITR-ND - Taśma i szpula (TR)
DMTH4007LPSQ-13DICT-ND - Taśma cięta (CT)
DMTH4007LPSQ-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DMTH4007LPSQ-13
Opis
MOSFET N-CH 40V 15.5A PWRDI5060
Szczegółowy opis
Kanał N 40 V 15,5A (Ta), 100A (Tc) 2,7W (Ta), 150W (Tc) Montaż powierzchniowy PowerDI5060-8
Kategoria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
29.1 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (maks.)
±20V
1895 pF @ 30 V
Straty mocy (maks.)
2,7W (Ta), 150W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Technologia
Klasa
Motoryzacja
Napięcie dren-źródło (Vdss)
40 V
Kwalifikacja
AEC-Q101
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
4,5V, 10V
Obudowa dostawcy urządzenia
PowerDI5060-8
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
6,5mOhm przy 20A, 10V
Obudowa / skrzynia
Vgs(th) (maks.) przy Id
3V przy 250µA