IPT60R016CM8XTMA1
Numer produktu DigiKey
448-IPT60R016CM8XTMA1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
448-IPT60R016CM8XTMA1CT-ND - Taśma cięta (CT)
448-IPT60R016CM8XTMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
IPT60R016CM8XTMA1
Opis
IPT60R016CM8XTMA1
Standardowy czas realizacji przez producenta
61 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 600 V 142A (Tc) 694W (Tc) Montaż powierzchniowy PG-HSOF-8-2
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
IPT60R016CM8XTMA1 Modele
Kategoria
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
16mOhm przy 62,5A, 10V
Prod.
Vgs(th) (maks.) przy Id
4,7V przy 1,48mA
Seria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
171 nC @ 10 V
Vgs (maks.)
±20V
7545 pF @ 400 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
694W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
600 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-HSOF-8-2
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V