IPP60R016CM8XKSA1
Numer produktu DigiKey
448-IPP60R016CM8XKSA1-ND
Producent
Numer produktu producenta
IPP60R016CM8XKSA1
Opis
IPP60R016CM8XKSA1
Standardowy czas realizacji przez producenta
35 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 600 V 135A (Tc) 625W (Tc) Otwór przelotowy PG-TO220-3-1
Modele EDA/CAD
IPP60R016CM8XKSA1 Modele
Kategoria
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
16mOhm przy 62,5A, 10V
Prod.
Vgs(th) (maks.) przy Id
4,7V przy 1,48mA
Seria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
171 nC @ 10 V
Vgs (maks.)
±20V
7545 pF @ 400 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
625W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
600 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-TO220-3-1
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V