IPN80R1K4P7ATMA1
Numer produktu DigiKey
IPN80R1K4P7ATMA1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
IPN80R1K4P7ATMA1CT-ND - Taśma cięta (CT)
IPN80R1K4P7ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
IPN80R1K4P7ATMA1
Opis
MOSFET N-CH 800V 4A SOT223
Standardowy czas realizacji przez producenta
48 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 800 V 4A (Tc) 7W (Tc) Montaż powierzchniowy PG-SOT223
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
IPN80R1K4P7ATMA1 Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
3,5V przy 70µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
10 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
250 pF @ 500 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
7W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
800 V
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-SOT223
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
1,4Ohm przy 1,4A, 10V