IPG20N04S4L11ATMA1
Numer produktu DigiKey
IPG20N04S4L11ATMA1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
IPG20N04S4L11ATMA1CT-ND - Taśma cięta (CT)
IPG20N04S4L11ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
IPG20N04S4L11ATMA1
Opis
MOSFET 2N-CH 40V 20A 8TDSON
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
MOSFET - układy 40V 20A 41W Montaż powierzchniowy PG-TDSON-8-4
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
IPG20N04S4L11ATMA1 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
2,2V przy 15µA
Producent
Infineon Technologies
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
26nC przy 10V
Seria
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
1990pF przy 25V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Moc - maks.
41W
Status części
Nie do nowych projektów
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Technologia
MOSFET (tlenek metalu)
Klasa
Motoryzacja
Konfiguracja
2 kanały N (podwójne)
Kwalifikacja
AEC-Q101
Charakterystyka FET
Bramka poziomu logicznego
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
40V
Obudowa / skrzynia
8-PowerVDFN
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
20A
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-TDSON-8-4
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
11,6mOhm przy 17A, 10V