IPD80R750P7ATMA1
Numer produktu DigiKey
IPD80R750P7ATMA1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
IPD80R750P7ATMA1CT-ND - Taśma cięta (CT)
IPD80R750P7ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
IPD80R750P7ATMA1
Opis
MOSFET N-CH 800V 7A TO252-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 800 V 7A (Tc) 51W (Tc) Montaż powierzchniowy PG-TO252-3
Modele EDA/CAD
IPD80R750P7ATMA1 Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
3,5V przy 140µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
17 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
460 pF @ 500 V
Straty mocy (maks.)
51W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
800 V
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-TO252-3
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
750mOhm przy 2,7A, 10V