IPD036N04LGATMA1
Numer produktu DigiKey
448-IPD036N04LGATMA1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
448-IPD036N04LGATMA1CT-ND - Taśma cięta (CT)
448-IPD036N04LGATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
IPD036N04LGATMA1
Opis
MOSFET N-CH 40V 90A TO252-31
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 40 V 90A (Tc) 94W (Tc) Montaż powierzchniowy PG-TO252-3-11
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
IPD036N04LGATMA1 Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
2V przy 45µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
78 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
6300 pF @ 20 V
Status części
Ostatnio kupiono
Straty mocy (maks.)
94W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
40 V
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-TO252-3-11
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
4,5V, 10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
3,6mOhm przy 90A, 10V